42-ramkowy silnik wentylatora kondensatora - 1/5HP 208-230V 60HZ 1075RPM-YFK-150-6 Motor zastępczy
  • 42Frame Condenser Fan Motor - 1/5HP 208-230V 60HZ 1075RPM-YFK-150-6 Replacement Motor
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Changzhou, Chiny
Nazwa handlowa: trusTec
Orzecznictwo: CE、UL529388
Numer modelu: YDK-150-6A54 (YFK-150-6)-CJK
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 200 szt
Cena: Negotiable (FOB/CNF/CIF)
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie kartonowe, wewnątrz płyta piankowa dla ochrony.
Czas dostawy: 15 dni świeżych produktów od potwierdzenia zamówienia.
Zasady płatności: T/T, akredytywa
Możliwość Supply: 100 000 sztuk miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Produkt: Silnik wentylatora skraplacza Rama: 42 rama
Typ silnika: Stały kondensator dzielony Silnik zastępczy: YFK-150-6
Typ obudowy: TEAO (całkowicie zamknięte powietrze) Napięcie zasilania: 208-230V
Przeciążenie termiczne: Wyposażony w automatyczny wyłącznik termiczny Częstotliwość dostaw: 60 Hz
Faza: Jednofazowy Aktualny: 1,4A
Wał płaski: Jedno mieszkanie Moc wyjściowa: 150 W 1/5 KM
Orientacja montażu: Cały kąt Prędkość: 1075 obr./min
Namiar: Łożysko kulkowe Kondensator: 5μF/370V
Klasa izolacji: Klasa B Maks. Temperatura otoczenia: 40 ℃/104 ℉
Obrót: Odwracalny Polak: 6P
PF: 0,96 Średnica wału: 12,7 mm/0,5 cala
Długość wału: 47,5 mm/1,87 cala Długość płaska: 37,5 mm/1,48 cala
Długość skorupy silnika: 107 mm/4,21 cala Rozstaw otworów montażowych: 115 mm/4,53 cala
Długość przewodu: 1000 mm/39,37 " Długość śruby: 11 mm/0,43 cala